Workshops

Op zoek naar een leuke cursus of workshop in de buurt? Zie onderstaand ….
Graag een plekje op de lijst? mail naar info@keramikos.nl

• Alkmaar

www.crejat.nl
3 jarige opleiding Keramiek Crejat. Vormgeving in klei. De opleiding gaat verder dan het maken van de pot of schaal. Het omvat zowel functionele als vrije en sculpturale keramiek.

• Amsterdam

Angelique Homberg www.angeliquehomberg.nl
Cursus draaien en glazuren in eigen atelier

Studio Pansa www.studiopansa.com Cursussen draaien en boetseren.
All Round Ceramics
met een tweede locatie in Amsterdam

Het Amsterdams Kleibedrijf www.hetamsterdamskleibedrijf.nl
Makersspace en cursus keramiek

Atelier Noord Zamira Jonker www.ateliernoord.nl
Bedrijfsfeestjes, kinderfeestjes, workshops, cursussen, enz.

De Kleiacademie www.kleiacademie.nl
2-jarige opleiding tot pottenbakker.
Summerschool Frankrijk Openatelier

Marjoke de Heer Keramiek Atelier www.marjokedeheer.com
Gereduceerde stooktechnieken en serviezen

Patty Schilder www.pattyschilder.nl
Raku workshops, cursussen, teambuilding en Open Studio/ werkplaatsen.

MK24 www.mk24.nl
Kunstcentrum

Kaneko Ceramics www.junkaneko.com
Cursussen

Det Smeets www.detsmeets.nl
Workshops en cursussen

Camille Smeets www.camilesmeets.nl
Teambuilding

Corien Ridderickhof www.corienridderikhof.nl
Porselein

Keramiek van Campen Andrea Boerman en Inge van Bogerijen www.keramiekvancampen.nl
Cursus en workshop

Maria ten Kortenaar www.mariatenkortenaar.com

Westerdoc Ceramics Laurent Muller www.laurentmuller.com
Keramiek studios huren, groeps- en privelessen. Draaien en boetseren

Studio Keramiek www.studiokeramiek.nl
Diana begeleid in twee sessies het creatieve proces met keramiek om tot een uniek werk te komen.

Atelier Dubbel2 www.dubbel2.eu

Werkplaats van Muddog en Ingrid Lathouwers Ceramics info: studio.kleinoord@gmail.com Instagram:https://www.instagram.com/klei_noord/
Draaicursussen, privéles, workshops

• Baambrugge

www.baampottery.nl
Weekcursussen draaien met PORSELEIN Workshops slib versierd aardewerk/Japanse keramiek


• Bennebroek

Creatief centrum Bennebroek www.creatiefcentrum.nl

• Cruquius

Els Heemskerk Keramiek www.elsheemskerk.jmdo.com

• Den Haag

Jordana Ceramics www.jordanaceramics.nl Workshops en cursussen voor het draaien op de draaischijf


• Geverik Beek

Atelier Fijnaut https://www.josefijnaut.nl/workshops/
Geeft workshops portret boetseren, cursus boetseren en teambuilding.

• Haarlem

Haarlems Kunst Atelier Jannie van der Wel www.haarlemskunstatelier.nl

Haarlem Klei Jacqueline Groot www.haarlemseklei.nl
Workshops en Rakustook

Peet CRMCS Petra Kok www.peetcrmcs.com
Cursussen

G.G. van Beinum Keramist www.gerlachvanbeinum.nl Cursus draaien

Saskia Peschar s.peschar@gmail.com
Keramieklessen in Haarlem

• Haarlo

Clay Cafe Nederland - Atelier van Carina Claassens
www.claycafenederland.nl
Keramiek Atelier in de Achterhoek
Keramiek Cursus & Workshops
Draaien, Boetseren


• Heerde

Atelier Koru
www.atelierkoru.nl
Cursus draaien, gieten, glazuren

• Heerhugowaard

Atelier6 www.atelier6.nl
Cursussen Boetseren / draaien

• Heiloo

KMKeramiek www.kmkeramiek.nl
Geven lessen en workshops draaien, handvormen en mozaïek in een ruim en licht atelier in Heiloo op loopafstand van het station.

• Hilversum

Brigitte van Mechelen - www.atelierapril.nl Cursussen draaien & workshops Raku

• Hoofddorp

Pier K www.pier-k.nlKeramiek cursus en workshop

• IJmuiden

KunstForm Velsen www.kunstformvelsen.nl Keramiekcursus

• Leiden

Clay Studio Leiden www.claystudioleiden.com
Professional artist Ipek Kotan’s workshops, short and long courses in
wheel-throwing, handbuilding and glazing.

(art)instagram.com/claystudioleiden (workshops)

• Nijmegen

www.janniebenthem.nl
Nijmegen en Frankrijk Workshops en cursus boetseren
• Papendrecht

De Kleibakkerij www.kleibakkerij.nl
Dag-, middag en avond workshops en cursussen
• Pijnacker

p.bartels51@gmail.com
Plateelschilderen

• Uithoorn

Stichting Crea www.crea-uithoorn.com
Cursus pottenbakken
• Utrecht

atelier Werfklei www.werfklei.nl Cursussen en Workshops in Utrecht & Oploo

• Valkenswaard

Kieks Atelier 06 55 59 49 49
info@kieks-atelier.nl

• Purmerend

Daniel Bende www.dfb-keramiek.nl keramiek

Vriendelijke groet,

Chantal

Keramikos